Про нас

Наша ветеринарна клініка Vet.Praxis зовсім невелика, але дружна. Адже ми – сім’я! Так-так, у нас сім’я спадкових ветеринарів. Тому буде правильним називати нас – сімейний ветеринарний кабінет, але функції які, виконує наш кабінет – під стать повноцінній ветеринарній клініці.

Відкрилися ми як клініка аж ніяк недавно – в 2006 році. Хоча досвід наших лікарів вже перевалює далеко за 20 років! У наше століття супер високих технологій ми постійно продовжуємо вчитися і піднімати кваліфікацію своїх лікарів і персоналу.

Тепер познайомимо вас з нашим колективом.

Вагапова Ельвіра Арслановна, головний лікар клініки
Спеціалізація – все!
Головна рушійна сила та ідейний натхненник усіх починань. Досвід і знання отримані закордоном (університет Німеччини). “Підтримка рідних і близьких, повага і любов клієнтів реально дозволяє робити практично все!”

Кесельман Ігор Олександрович, адміністратор, фінансовий і комерційний директор
Спеціалізація – закупівля і контроль медикаментів, вивіз і привіз клієнтів, психологічна підтримка клієнтів і багато іншого

Кесельман Олег Ігорович, ветеринарний лікар
Спеціалізація – терапія, кардіологія, стоматологія, дерматологія (і інше), відповідальний за готель та лікувальний стаціонар. Молодий та дуже перспективний ветеринарний лікар!

Кесельман Олександра Ігорівна, професійний грумер
Спеціалізація – грумінг (майстер по стрижкам тварин), відповідальна за повноцінну роботу салону Грум Бум (Groom Boom), хендлінг в підготовці тварин до виставок, асистент ветеринарного лікаря (майбутній фельдшер).

Як бачите, моя ветеринарна клініка – це я і моя сім’я!

Чому нам довіряють

Цінуємо ваш час, працюємо
по запису

25 років досвіду роботи

Ми ведемо тварин
протягом усього життя

Понад 7 000 клієнтів

Гнучка система знижок для
постійних клієнтів

Диплом ветеринара Німецького
державного Університету
м.Лейпциг

Послуги клініки

Широкий спектр ветеринарних послуг

У нашій клініці ви можете отримати широкий спектр ветеринарних послуг, включаючи:

 • Профілактичні заходи: вакцинації, гельмінтизаціі, консультації різної спрямованості
 • Терапія: у нас є лікувальний денний та цілодобовий стаціонар
 • Лабораторна діагностика: аналізи будь-якої складності
 • УЗД діагностика: наша клініка обладнана новим сучасним ветеринарним УЗД-апаратом
 • Хірургія: ми робимо різні операції, навіть такі, про які ви не здогадуєтесь!
 • Пластичні операції: зміна статі, пластика губ, повік, крил носа, вух, хвоста, опущення яєчок, пластика піхви і багато іншого
 • Косметологічні операції: купірування вух, хвостів, прибулих пальців
 • Операція “М’яка лапка”: правильне видалення кігтів на передніх лапах у котів і собак
 • Операції на сечовому міхурі та органах черевної порожнини: видалення каменів та інші
 • Гінекологія: операції і лікування піометри (кастрації, стерелізація з мінімальним 1 см розрізом, кесарів розтин, випадання піхви і матки)
 • Офтальмологія: лікування очей та операції різної складності
 • Стоматологія: ультразвукове зняття зубного каменю, шліфування емалі, правильне видалення (НЕ обламування!) зубів, пломбування каналів

У нас хоч і маленька клініка, але робимо ми багато чого цікавого! 🙂

Лікування екзотичних тварин

Ми лікуємо екзотичних тварин, дрібних гризунів, птахів, рептилій. До нас на клініку нерідко надходять і екзотичні тварини – мавпи, лисиці, змії, черепахи, різні папуги, шиншили, щури, хом’яки та інші.

У нас є фахівці, які надають допомогу і таким прекрасним тваринам!

Ми знаходимо свій підхід навіть до крокодилів! 🙂

Грумінг салон для котів та собак

Наш салон обладнаний новітнім професійним обладнанням. А ще у нас працюють не просто перукарі для тварин, а професійні грумери. Наші грумери мають дипломи від провідних світових вчителів і постійно підвищують свій професійний рівень, беручи участь в різних конкурсах і змаганнях.

У нашому салоні ми не користуємося грубими методами фіксації (розтяжки котів на столах, удушення, побої тварин і т.д.). Ми стрижемо котів і собак без уколів! Агресивні тварини седатуються тільки під контролем лікаря і тільки за згодою власника.

 • Стрижки і тримінг (щипання вовни) будь-якої складності
 • Креативне фарбування вовни професійними фарбами і крейдою
 • Спа-процедури
 • Вирівнювання вовни прасочками
 • Манікюр (фрейзер)
 • І багато багато іншого!

Один раз побачивши вашого улюбленця супер красивим і максимально доглянутим, Ви зрозумієте, що немає сенсу витрачати свої гроші й травмувати психіку тварини, звертаючись до дешевих домашніх “майстрів”, які ні копійки грошей не витрачають  на свою освіту.

Дайте шанс тварині радувати Вас своєю красою!

Готель для тварин

Якщо ви хочете поїхати у відпустку і не переживати за вашого улюбленця – тоді вам до нас!
У нас є готель для дрібних і середніх порід тварин: котів, собак, щурів, хом’яків, шиншил, кроликів, фреток, мавп та інших.

 • Кожному надається окремий бокс, в якому вашого улюбленця чекають персональні іграшки та ласощі.
 • Підстилки – це одноразові памперсні пелюшки, які регулярно міняються.
 • Вигул і годування тварин 2-3 рази на день (ми надаємо годування сухими і вологими кормами). Також ви можете залишити свій корм на весь термін вашої відсутності.
 • Поки ви будете відпочивати, ваша тварина може отримати повний спектр послуг – стрижка, миття, зняття зубного каменю, якщо треба-будь-які операції).

Всі тварини, залишені в готелі, обов’язково беруться на руки і обціловуються персоналом клініки!

Зоомагазин

У нашій клініці є зоомагазин, в якому ви можете купити різні корми, засоби по догляду, іграшки, аксесуари, одяг для тварин. Корми продаються як в упаковках, так і на вагу.

Системи гнучких знижок передбачені для різних покупців!

Курси підвищення кваліфікації

У нашій клініці лікарі ветеринарної медицини можуть пройти практичні курси та підвищити свій професійний рівень.

Ми можемо навчити новітнім методам різних операцій, а також різними технологіями ведення бізнесу. З “вчорашнього студента” за 3-4 місяці ми можемо зробити грамотного доктора! Кращим фахівцям ми можемо надати роботу в клініці!

Також, в нашому Грумінг Салоні ви можете освоїти нову професію грумера. Будь то фахівець, або просто власник тварини.
Власника тварини ми персонально навчимо як стригти та правильно доглядати за своєю твариною. А фахівців-грумерів ми готуємо для роботи в салонах. Особливо перспективним учням надаємо роботу у нас в салоні!

Розплідник

Ми не просто лікарі, ми ще і професійні завідники!

Нашому розпліднику Донських сфінксів більше 20 років. Ми займаємося професійно племінною роботою з цією породою. Наші тварини є переможцями багатьох виставок і мають багато чемпіонських титулів. Малюки з нашого розплідника живуть та радують своїх власників в багатьох країнах світу.

Також з нами вдома живуть наші прекрасні собаки: дівчатка уіппети – Монна і Еммі, пара бішонів – Теді і Лілу, і наша бабуся англійський бульдог Бантик (Бентлі Баракуда).

Всю інформацію про наш розплідник ви зможете подивитися на сайті розплідника “Хармахіс”.

Вивезення та привіз клієнтів

Тепер вам не потрібно думати, яке таксі викликати, щоб дістатися до клініки. Адже ви можете просто зателефонувати нам і замовити нову послугу клініки – привіз клієнтів з твариною в клініку та вивіз додому.

Також, якщо у вас немає часу привезти тварину або приїхати за нею в клініку, наш водій подбає про вашого улюбленця й доставить його в потрібне місце. Це дуже зручно, якщо ви зайнята людина і у вас немає стільки часу, щоб самому приїхати в клініку.

Якщо вашій тварині необхідно робити уколи щодня, а вам ніколи їздити туди-назад в клініку, то наше зоо-таксі подбає і про це.

Якщо вам треба підстригти собаку або кішку, а у вас немає часу привезти тварину, наш водій привезе і відвезе назад вашого малюка, а ви по телефону розповісте спеціалісту, що робити з вашим малюком.

Ми цінуємо ваш час і вашу довіру до нас!

Тварини шукають нову сім’ю

В нашу клініку нерідко звертаються люди, які знайшли або втратили улюбленця. Оголошення про втрату або знахідку тварини ви можете знайти саме в цій рубриці. Ми допомагаємо всім тваринам знайти свою сім’ю через нашу клініку.

Також в цій рубриці ми розміщуємо оголошення про продаж тварин. Ті наші клієнти, які на даний момент мають малюків, можуть звернутися до нас з проханням допомоги знайти малюкам своїх нових люблячих батьків.

Акції та новини

Постійним клієнтам завжди робимо гарну знижку!

Ми - команда професіоналів

Відгуки наших клієнтів

Галерея